Muhsin Yazıcıoğlu’nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu, babasının yakın korumasının öldürülmesi hakkında konuştu: Şüpheli bir durum görünmüyor

Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu, babasının yakın korumasının öldürülmesi hakkında konuştu: Şüpheli bir durum görünmüyor

Bir dönem Muhsin Yazıcıoğlu’nun yakın korumalığını yapan ve 23 Mayıs’ta Kahramanmaraş’ta Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili 19 kişinin yargılandığı davada tanıklık yapacak olan polis memuru Erol Yıldız, dün, Ankara’da, iterek çalıştırmak istediği otomobilin altında kalıp hayatını kaybetti.

Furkan Yazıcıoğlu, babasının yakın korumasının öldürülmesi hakkında konuştu: Şüpheli bir durum yok

“ÇOCUKLUĞUM ONLARLA GEÇMİŞTİ”

Muhsin Yazıcıoğlu’nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu, kendisinin de tanıdığı Erol Yıldız’ın yıllarca babasına yakın korumalık yaptığını belirterek, “Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Olayı duyunca çok üzüldüm. 5-6 sene babamın yakın korumalığını yapmıştı ve o nedenle çocukluğum onlarla geçmişti” şeklinde konuştu.

Furkan Yazıcıoğlu, babasının yakın korumasının öldürülmesi hakkında konuştu: Şüpheli bir durum yok

“ŞÜPHELİ BİR DURUM GÖRÜNMÜYOR”

Açıklamasının devamında Erol Yıldız’ın ölümüyle ilgili şüpheli bir durum görünmediğini ifade eden Furkan Yazıcıoğlu, şöyle devam etti: “23 Mayıs’ta görülecek davadaki bir şüphelinin soruşturma aşamasında verdiği ve iddianameye de giren bazı iddialar üzerine Erol Ağabeyin tanıklığı istenmişti. Erol Ağabeyin vefatıyla ilgili şu aşama itibarıyla şüpheli bir durum görünmüyor ama savcılık soruşturmasının tamamlanmasını bekliyoruz. Süreci takip ediyoruz.”

sizlere kriptoimpuls.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.